ODWIEDZINY

Dzisiaj 5

Wczoraj 41

W tygodniu 161

W miesiącu 566

Od 2008 roku 589691

  •  

    christmas 2892235 960 720
    Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz realizacji wszelkich planów i zamierzeń w Nowym Roku
    życzy Zarząd  KPSPD

     

Oferta firmy zezwolenia.eu

Oferta zezwolenia.eu obejmuje organizację zezwoleń na przewozy nienormatywne na terenie całej Europy. Warto mieć na uwadze, że czasami przekroczenie dozwolonych wymiarów choćby o jeden centymetr powoduje konieczność uzyskania stosownego zezwolenia, natomiast cena zezwolenia jest ZAWSZE niższa niż kara za jego brak. Ponadto, w wielu przypadkach zezwolenia są długoterminowe (nawet 5-lenie), więc można je wielokrotnie wykorzystywać.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie firmy transportowej jest obecnie bardzo trudne. Przewoźnikom poruszającym się w gąszczu przepisów zarówno tych dotyczących czasu pracy, podatków, a także tych dotyczących przewozów nienormatywnych, rzuca się dodatkowe kłody pod nogi w postaci przepisów poszczególnych krajów Unii odnośnie płac minimalnych, nakładając coraz to nowe obowiązki sprawozdawcze i generując dodatkowe koszty. Dlatego naszą misją jest przejęcie na swoje barki części tych obowiązków i służenie poradą oraz fachową obsługą w zakresie organizacji zezwoleń na przejazdy nienormatywne.

Porady oraz wyceny dla członków Kujawsko-Pomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Międzynarodowych są bezpłatne.

Zapraszamy z zapytaniami!

tel. 530-950-330 - Włodzimierz Krakowski
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Znajdź nas na Facebook