ODWIEDZINY

Dzisiaj 5

Wczoraj 41

W tygodniu 123

W miesiącu 764

Od 2008 roku 584503

Oferta Trans Expert

Z dumą informujemy Państwa o nawiązaniu współpracy między Kujawsko-Pomorskim Stowarzyszeniem Przewoźników Międzynarodowych a firmą TRANS EXPERT. Na co dzień zajmującą się rozliczaniem czasu pracy kierowców. Są również dystrybutorem jednego z najlepszych oprogramowań do samodzielnego rozliczania czasu pracy – TACHOSPEED oraz  urządzeń do sczytywania danych z kart kierowców i tachografów cyfrowych. Jako największa firma rozliczeniowa w województwie Kujawsko-Pomorskim organizują również szkolenia z czasu pracy dla kierowców oraz osób zarządzających transportem w przedsiębiorstwach na terenie całego kraju.

Firma TRANS EXPERT kompleksowo przygotowuje niezbędną dokumentację do Inspekcji Pracy i Inspekcji Transportu Drogowego. Dzięki najwyższej klasy ekspertom oraz autorskiemu oprogramowaniu etacho.net, które znacząco wspomaga współpracę, przepływ dokumentów między przewoźnikami a firmą TRANS EXPERT, mogą Państwo być pewni, że wszystkie rozliczenia dotrą do was na czas i będą przygotowane z należytą starannością, a gwarancją tego jest pełna odpowiedzialność finansowa, którą dają na wszystkie usługi wymienione w ofercie.

Ze względu na zaostrzające się przepisy jak również wysokość nakładanych kar na przewoźników przez służby kontrolujące zapewniają 24 godzinną pomoc kierowcom, już podczas samej kontroli na drodze. Dzięki temu mogą od samego początku do samego końca prowadzić w dużo większą skutecznością sprawy, które dla innych firmą są nie do przyjęcia.

W skład usług świadczonych przez firmę TRANS EXPERT wchodzi min.:

 1. Przygotowanie rejestrów naruszeń kierowców zgodnie z obowiązującymi przepisami Rozporządzenia  561/2006/WE lub AETR,
 2. Przygotowanie ewidencji czasu pracy kierowców - wymagane przez PIP,
 3. Dobór najodpowiedniejszego okresu rozliczeniowego, systemu czasu pracy, ustalenie godzin nocnych,
 4. Przygotowanie dokumentacji kadrowej kierowców,
 5. Uzupełnienie brakujących dokumentów do teczki osobowej kierowcy zawodowego,
 6. Tworzenie regulaminu pracy,
 7. Wsparcie osób zarządzających transportem w celu przygotowanie prawidło dokumentów w przedsiębiorstwie jak i na drogę,
 8. Przygotowanie odwołań od kar nałożonych przez służby kontrolne z całej UE,
 9. Prowadzenie teczek osobowych kierowców,
 10. Wystawianie potrzebnych umów, wniosków, skierowań, zaświadczeń,
 11. Rozliczanie delegacji służbowych.

Jest to oczywiście bardzo mały zakres obowiązków który na swoje barki bierze firma TRANS EXPERT S.C., jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółami, propozycje współpracy znajdują się poniżej.

 

Do pobrania:

Oferta 1

Do pobrania:

Oferta 2

 

 

Dzięki współpracy z tak profesjonalną firmą jaką z pewnością jest TRANS EXPERT zrzucą Państwo z siebie wielki ciężar odpowiedzialności za rozliczanie czasu pracy kierowców ciężarowych, a kontrole w przedsiębiorstwie jak i na samej drodze przestaną być przykrym obowiązkiem związanym z prowadzeniem firmy transportowej, a staną się możliwością pokazania służbą kontrolującym, że nie tylko oni potrafią bezbłędnie wypełniać swoje zadania.

Zapraszamy do kontaktu:

Łukasz Filipiak
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. : 517 090 209

Krzysztof Owsianowski
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. : 796 152 507

Marek Szejner
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. : 690 022 069

Adres:
ul. Bydgoskich Przemysłowców 29
85-862 Bydgoszcz
Zapraszamy: 9:00 do 16:00

Znajdź nas na Facebook